Nieuwe team competities voor afstand 4 mijl
Begin het jaar sportief en doe mee aan de 4 Mijl van Emmen!
Het nieuwe jaar is begonnen, en dit is hét moment om je goede voornemens waar te maken. Meer bewegen, gezonder leven en samen sporten? Dat kan met de Scholen- en Sportverenigingen competities van de 4 Mijl van Emmen! Op zondag 6 april 2025 sta je samen met je team aan de start van dit grootste hardloopevenement van Emmen.
✔ Sportiviteit en vitaliteit: Werk samen aan een fitter en gezonder jaar.
✔ Unieke teambeleving: Train met je klasgenoten, collega’s of sportteam en motiveer elkaar om je doelen te bereiken.
✔ Een sportieve uitdaging: Laat als school of sportvereniging zien wat jullie samen kunnen en strijd voor de titel! Welke school of sportvereniging is het snelst in 2025?
Deelname biedt niet alleen een sportieve boost, maar ook een pakket vol voordelen:
* 20% korting voor teams van 10 personen
* €10 waardebon van Intersport Bols Emmen per deelnemer
* Een custom medaille, feestelijke sfeer en gratis busvervoer
Start jouw 2025 goed met een unieke uitdaging. Schrijf je vandaag nog in en maak samen met je team een vliegende start richting een fitter, vitaler en gezonder jaar!
